Neden Mağaza Açtım?

Eminim farketmişsinizdir! Eylül ayında bir Mini Mağaza açtım. Şimdi size niye bunu açtığımı anlatayım dedim:)

Ben standart ürünleri sevmeyen biriyim. Ürün standart olsa da işlevsel olmasını, tasarımının orijinal olmasını isterim:) Ne yapalım bu da benim takıntım:)

Türkiye’de Medela’nın Calma biberonuyla başlayan alışveriş maceramız, Avent, Dr.Browns’un biberonlarıyla devam etti. Ancak iş ek gıdaya geçme dönemi yaklaşınca ve ben ufak bir Amazon araştırması yapınca buradaki Türkiye’deki modeller beni kesmedi:) Skip Hop, Boon, Bumkins, JJ Cole, Aden&Anais’in burada olmayan modelleri  derken o kadar çok şey sipariş etmişim ki eve 2 koli geldi:)

İşte böyle ürünler alıp keyifle kullanınca ‘her anne bunu kullansa’ dedim. Zaten bir sürü arkadaşım ve blogtan takip eden anneler ‘bunu nereden aldın?’ diye sormaya başlayınca ve hep aklımda olan bir marka yaratma hayalim de şekillenmeye başladı. Açıkcası ilk adımda bu markaların ürünlerinden limitli sayıda getirmek istedim. Ama sonra Türkiye’de distribütörlüğü olma ihtimali ve gümrük işlerinin de zorluğunun düşününce bu fikirden hızlıca vazgeçtim. Sonrasında pr işimden dolayı oldukça geniş olan çevrem sayesinde bu markalardan bir çoğunun Türkiye’ye yeni girdiğini veya hali hazırda satışta olduğunu öğrendim. Görüşmeler sonrası hızlıca markalarla anlaşmalara başladım! Diğer taraftan da sitenin tasarımı ve teknik detay hazırlıklarına hızlı bir giriş yaptım. Tabi bunların hepsini tek başına yapmam mümkün değildi. Mini Mağaza için mini bir ekip olduk:) ( www.keyifbebesi.com.tr )

Türkiye’ye şahane markalar girmiş doğru ve ben hayal ettiğimden çok daha fazla ve farklı markaya ulaştım. Diğer taraftan ise gerçekten çok iyi ürünler yapan Türk markalar olduğunu gördüm. Onlarla da kontağa geçtim ve iyi markaların satış platformu olma hayalime bu keyifli markaları da ekledim:)

Klasik bir site olsun istemedim bu yola çıkarken. Tüm bu markaların ürünlerini denedim. Zaten hepsinin ürünleri hakkında detaylı yazılarım, kullanım fotoğraf ve videolarım da blogda yerini alacak:) Yani bu tecrübe ve önerilerimin ışığında şekillenen bir site… Sizin için araştıran, kullanan ve deneyimleyen bir kişi olarak aracı olmak, size tüm bu markaları tek kanaldan ulaştırmak şahane olacak. Benim için en büyük sorun buydu çünkü. Ya yurtdışından getirmeye çalışıyordum ya da başka başka sitelerden ürün toparlamaya çalışıyordum. İşte Mini Mağaza ile her şey tek adreste yerini alacak.

Sonuçta 1 Eylül’de açtığımız Keyif Bebesi Mini Mağaza (www.keyifbebesi.com.tr) ilk ayında 15 markaya, ikinci ayında ise 35 markaya ulaştı… Hem anne ve hamileler için hem de bizim ufaklıklar için şahane ürünler bulduk… El yapımı deri patikler, soğutucu özellikli çantalar, emzirme tişörtleri, inanılmaz slingler, müslin örtüler, beslenme gereçleri, uyku arkadaşları, uyku tulumları, terletmeyen koton puset, mama sandalyesi örtü ve minderleri, taşınabilir mama sandalyesi, diş kaşıyıcılar, banyo, bakım ürünleri ve oyuncakları, tuvalet eğitim ürünleri, ilk adım ayakkabıları, organik bebek giyimi, Kuzey Avrupa tasarımlarıyla bebek giyimi, oyuncaklar, puzzlelar ilk aklıma gelenler. Kategoriler, markalar ve ürünler ise her gün artıyor:) Bu da bizim için en büyük heyecan.

Amacımız sadece iyi ürünleri size ulaştırmak değil, aynı zamanda iyi hizmet vermek. İşte bu yüzden biz çalışmalarımızın tüm aşamalarında işimize çok özeniyoruz.  Biz hem çok eğleniyor, hem de çok çalışıyoruz… Umarım hayallerimiz gerçek olmuştur ve bu mini mağaza sizin için de gerçekten keyifli bir adres yaratabilmişizdir 🙂

Eğer siteyle ilgili fikirler veya önerileriniz, aradığınız ya da ‘mutlaka bunu da eklemelisin’ dediğiniz markalar varsa lütfen bizimle iletişime geçin ve info@keyifbebesi.com adresine bize yazın:) İnanın geri dönüşleriniz bizim için çok kıymetli…

Uzun lafın kısası ben bayıldığım ürünleri, sizlerin de kolay ulaşması için tek platformda topladım. Ekibimizle de bir sürü sürpriz, yenilik ve güzel planlar yaptık. Bundan sonrası sizinle birlikte büyüyecek bir macera olacak…

Takipte kalın…

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.