Hooyo ile Sade ve Şık Bir Hamile Olmak İster misiniz?

Bu konu ben hamileyken de gündemimdeydi, hala da gündemimde…

Çünkü maalesef çok az hamile ve anne giyim markası var. Daha doğrusu vardı. Her yeni hamileye ‘Aaaa ne şanslısın, benim zamanımda onlar yoktu!’ muhabbeti geçeceğine eminim. Çünkü benim hamileliğimde en azından H&M vardı ve güzel jeanler giydim, emzirme giysileri için Happy Milk’i keşfettim ve tişört sorunum ortadan kalktı. GeBe, Ebru Maternity gibi markaların da hamile giysileri tarzını sevenleri için hazırdı!

İşte yeni bir marka daha var artık… Hem de şimdiye kadar gördüğüm en sade markalardan biri… Hooyo, hamileler için yalın, zamansız ama trendleri de gözeten sıkıcı olmayan bir şıklığı hedefliyor. Üstelik özenle tasarlanan formları sayesinde Hooyo, doğum sonrası bile giyilebiliyor. Ben hamileyken alınıp, sonra rafa kalkan yani bir nevi sokağa atılan giysilerden nefret eden biri olarak en çok bu özelliklerine bayıldım:)

Hem hamileyken sevmediği ya da iki büyük beden kıyafetleri giymek zorunda değilsiniz hem de ofiste, alışverişte, sporda, partide her yerde giyim tarzından ödün vermeden özgürce giyinebilirsiniz:)

Bakın Hooyo’nun yaz koleksiyonunda neler var? Yaz koleksiyonları için neler söylüyorlar ve nasıl tiyolar veriyorlar:

  • Hooyo’da 2015 yazının trend renklerleri mavi, sarı tonları ve beyaz, Hooyo koleksiyonunda da öne çıkıyor. Mercan rengi ile birlikte puantiyeler ve floral baskılar da koleksiyonun sıcak ve canlı tonlarını oluşturuyor.
  • Model yelpazesi de anne adaylarının tüm ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere tasarlandı.
  • Rahat casual elbiseler, bluzlar ve pantolonlar, Hooyo 2015 yaz koleksiyonun öncelikli modelleri. Elbiseler anne adayları için serin bir yaz alternatifi sunarken, bluz ve pantolonlar da kullanım rahatlığı ve şıklığın altını çiziyor.
  • Tulumlar ve rahat kesimli pantolonlar, sadece bir ayakkabı değişikliği ile hem gece hem de gündüz için göz alıcı tercihler. Geceleri ışıl ışıl parlamak isteyenleri ise zarif detaylarıyla fark yaratan gece elbiseleri bekliyor.
  • Hooyo, anne adaylarını son yıllarda casual ve ofis giyimin vazgeçilmez unsuru haline gelen kalem eteklerden de mahrum etmedi.
  • Sezonun önemli trendlerinden bermuda şort da anne adayları için konfor sunuyor. Kimono da Hooyo yazının diğer anahtar ve joker parçası.
  • Tişört, atlet ve tayt alternatifleri ise anne adayları için evde veya spor salonunda şıklığın garantisi.

Bence vakit kaybetmeden BU ADRESİ ziyaret edin:)

Henüz Yorum Yok

Yorum bırakın

Email hesabınız yayımlanmayacak.