Burcu Bayraktar Beştaş Kim Derseniz? :)

Kendimi nasıl anlatsam diye bol bol düşündüm aslında bu yazıyı hazırlarken... Bu yazıları kim yazıyor, kimmiş bunları yaşayan kişi diye merak ediyorsunuzdur büyük ihtimalle. En azından ben takip ettiğim blogların sahiplerini merak ediyorum. Oradan yola çıktım kendimi anlatırken... Zordur kendini anlatmak çünkü...

Ben genel olarak tam bir keyif insanıyım. Keyfime göre çalışır, keyfime göre yaşarım:) Kızım da annesine benzedi ve daha doğmadan Keyif Bebesi dediğim Eliz, gerçek bir keyif bebesi çıktı:) Benim PR Butik isimli bir pr ajansım var ve şuana kadar ajansımla çok güzel işlere imza attım. Ayrıca bu bloga başlayana kadar kocasına aşık ve boyu kocaman ama ruhu hala bebek kalan bir Alman Kurdu Jack'in annesiydim.

Sonra ailemize katılmaya karar veren Eliz ile hayatım yeni bir boyut kazandı. Başlangıcı kusmalarımdan dolayı biraz zor geçse de hamileliğe hayran kaldım. 'Keşke filler gibi 2 sene sürse!' diye dua ediyordum:) Ama her güzel şey gibi sona erdi ve daha da güzel bir döneme başladım. ANNE oldum...

Tabi tüm bu süreç içinde de kocama aşkım, oğlum Jack'in anneliği ve işim artarak devam etti:) Eliz'in varlığı ise bana çok iyi geldi... Ben o doğduğu andan itibaren her gece her saniye büyüyen, mememden beslenen, gözümün içine bakan bir insan yaratmanın heyecanıyla uyuyup, her sabaha aynı heyecanla uyanıyorum.

Genel olarak kendimi anlatmam gerekirse araştırmacı biriyimdir. Özellikle alışveriş tarafında çok araştırırım. Teknolojik ürünlere ve arabalara ise özel bir ilgim vardır. Alacağım her ürün için tüm dünyayı araştırır, forumları blogları okur, ürün karşılaştırmalarını inceler, defalarca gider bakar ve öyle karar veririm. Bu bir fotoğraf makinesi için de bir araba için de aynıdır benim için. Yeni bir şey almak büyük bir heyecandır benim için... İşimden de tahmin edeceğiniz üzere sosyal biri olduğum kadar sosyal hayatı da çok eğlenceli biriyim:)

Şimdi bu kadar bilgiden sonra ben bir şey demeyeyim ve benim bir bebeğe alışveriş yapma heyecanımı siz hayal edin. Evet bildiniz! Bebek arabasından oto koltuğuna, mama sandalyesinden biberona kadar herşeyi 'detaylıca' inceledim:) Meraklı kişiliğim daha da arttı. Aklıma takılanları çevremdeki uzmanlara danıştım. İşimden dolayı doktordan çocuk markası sahibine bir çok uzman arkadaşım var. Bu yeni dönemi onlara da danışarak çok araştırmacı geçirdim... Ama korkmayın kimseyi meraklı hamile, irite eden yeni anne gibi sıkmadım.

Dedim ki 'madem bu kadar şey öğrendim ve buldum' bunu insanlarla da paylaşayım ki boşuna aramasınlar. Çünkü ben gerçekten bazı bilgileri Türk bloglarda veya sitelerde bulamadım. İstediğim karşılaştırmaları yapmak kimsenin aklına gelmemişti.

Tabi ki yazıların tamamında benim fikrim söz konusu. Siz bunları okuyun ama kendi kararlarınızı kendiniz verin:) Ben sadece size fikir veren araştırmacılardan biri olayım.

Dünyanın en mucize olayı hamilelik, doğum ve bir bebeği büyütmeye dair notlarım, araştırmalarım, fikirlerim, tecrübelerimin yanı sıra sadece bir anne değil bir kadın, sadece bir baba değil bir erkek için yeniliklerden de sizi haberdar etmek istedim. Ürün testleri, uzman röportajları da çok keyifli bölümler olarak blogda yerini aldı....

İşte Keyif Bebesi böyle doğdu.. Buyrun benim en özel dönemim ve kurcaladığım konuları okumak için sizi anasayfaya alalım…