Bebek & Çocuk Moda

 • Little Yucca Uzaya Çıktı!

  Konsept yaratmak, marka olmak, devamlılık, işlevsellik, tarz... İşte bunların hepsini bir araya getirmek ve hepsini başarmak çok ama çok zor. Ben başaran bir marka biliyorum! Little Yucca :)
 • 2 Yorumlar
  Halo uyku tulumu keyif bebesi insanı

  HALO® Sleep ile Bebekler Mışıl Mışıl Uyuyor:)

  Yine ve yeniden bir marka keşfetmenin heyecanındayım... Gerçi bu yeni bir marka değil ama Türkiye'ye çok yeni geldi...
 • İlk Adım Ayakkabılarımızla Tanıştık: Bebbini :)

  Evetttt sonunda Eliz ilk etkinliğine gitti. Hem de çok işimize yarayacak, önemli bir konuda bir etkinliğe gittik beraber:) Bebek ve çocuklarda doğru ayakkabı giymenin önemini ve bebeklere ayakkabı alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğinden bahsettik Bebbini buluşmasında...
 • Çocuklar için Eğlenceli Crocs Vakti:)

  Yeni neler var diye bakarken gözüme Crocs çarptı... Büyükler de çok seviyor bu terlikleri ama bence en çok çocuklara yakışıyor:)
 • C&A’dan bebekler için GOTS sertifikalı koleksiyon

  Yeni haberler yakaladıkça sizinle paylaşıyorum:) İşte C&A'in en yeni koleksiyonu tam da bebeği için organik giysi önceliği olan annelere göre... Unutmayın organik giysi istiyorsanız Global Organik Tekstil Standardı (GOTS) etiketini kontrol etmeniz şart!
 • Bebek Alışverişinin Temeli: H&M Yaka Atkısı

  Yine bir alışveriş önerisi... Hatta alışverişin en önemli yapı taşlarından desem yeridir. Çünkü bu önereceğim üçgen yaka atkıları sayesinde giysileri çok daha az kirlenecek.